Aktualności 

13.05.2018

Dni Otwarte  Funduszy Europejskich

Jak ważny jest piękny i zdrowy uśmiech - nie trzeba nikomu wyjaśniać. Ale jak go zdobyć?O tym opowiemy Wam na Rynku w Łasku juz w najbliższą niedzielę. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko udzielimy wszelkich informacji o stosowanych metodach leczenia z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej, a także leczenia przy użyciu implantów premium . Na miejscu będzie także możliwe przetestowanie szczoteczki elektrycznej. Wykwalifikowana higienistka opowie, jak prawidłowo posługiwać się szczoteczką, ile czasu potrzeba na prawidłowe wyczyszczenie jamy ustnej oraz na co pacjent powinien zwrócić szczególną uwagę, biorąc pod uwagę swoje indywidualne potrzeby. Każdy test jest wykonywany przy użyciu jednorazowych, higienicznych końcówek Oral-B. Każdy kto podda się TEST DRIVE- szczoteczki może liczyć na darmowe próbki past Oral b. Zadbaj z nami o piękny i zdrowy uśmiech. Na miejscu dostępne będą vouchery na darmowa konsultację u specjalisty protetyki stomatologicznej w Klinice Dentylion w Łasku. Serdecznie zapraszamy!s is text

Sample title
Sample title

8-10.06.2017

10. Międzynarodowy Kongres PSI/ICOI/DGOI

Your image

W dniach 8- 10 czerwca 2017 roku wzieliśmy udział w 10. Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGOI oraz 1. Kongresie ICOI Europe. Oprócz interesujących wykładów w tematyce implantologii i estetyki cyfrowej CAD/CAM odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, co podsumowało szkolenie w specjalności implantologicznej dr Katarzyny Buss-Maleszki z naszej kliniki. Więcej zdjęć na naszym profilu na facebooku.  

Sample title

15.05.2017

Otwarcie nowej siedziby Dentsply Sirona Polska

W poniedziałek 15 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie salonu wystawowego Dentsply Sirona, a także biura z centrum szkoleniowym mieszczącym się w kompleksie Poleczki Business Park w Warszawie. Uroczystość, która zgromadziła partnerów biznesowych, klientów i liderów opinii, stanowiła symboliczny początek obecności Dentsply Sirona w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ze swoim kompletnym portfolio. Nie mogło nas tam zabraknąć. Gratulujemy  jeszcze raz pięknej siedziby, jednocześnie cieszę się , że mogłam wyrazić swoją opinię na temat współpracy z Wami. Cieszymy się,że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym wydarzeniu jak otwarcie nowej siedziby Dentsply Sirona. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią rodziny DS ;) Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju.

13.03.2017

7 urodziny Kliniki Stomatologicznej Dentylion

Dziś ważny dzień w życiu naszej kliniki , gdyż równo 7 lat temu został przyjęty pierwszy pacjent i zapoczątkowała się era Dentylion. Przez te lata nastąpił ogromny rozwój a dziś na urodziny sprawiliśmy sobie taki oto prezent . Już najdalej za 7 tygodni będziemy wykonywać na miejscu zdjęcia tomograficzne CBCT łuków zębowych i zatok . Planowanie zabiegów chirurgicznych, implantologicznych i skomplikowanego leczenia endodontycznego będzie możliwe od ręki. Przed nami otwierają się nowe możliwości a dla Was jeszcze lepsza obsługa ;) 

05.11.2016

Gabinet referencyjny ORAL-B

Od 2016 roku jesteśmy gabinetem partnerskim Instytutu Blend-a-med i Oral B .W naszym gabinecie uzyskają Państwo pełny zakres informacji na temat najnowszych technologii służących higienie jamy ustnej. Podczas wizyty nasze higienistki zademonstrują poprawne sposoby szczotkowania oraz użytkowania urządzeń i kosmetyków do higieny jamy ustnej tych wiodących marek. W naszym gabinecie można bezpośrednio zakupić produkty Blend-a-med i Oral B w atrakcyjnych cenach.

TEST DRIVE- u nas przetestujesz szczoteczkę

Test Drive to program testowania szczoteczek elektrycznych Oral-B, który umożliwia wypróbowanie działania szczoteczki elektrycznej w gabinecie stomatologicznym pod okiem specjalisty. Wykwalifikowana higienistka podpowiada, jak prawidłowo posługiwać się szczoteczką, ile czasu potrzeba na prawidłowe wyczyszczenie jamy ustnej oraz na co pacjent powinien zwrócić szczególną uwagę, biorąc pod uwagę swoje indywidualne potrzeby. Każdy test jest wykonywany przy użyciu jednorazowych, higienicznych końcówek Oral-B.

Sample title
Sample title