4 moduły szkoleniowye, które wprowadzą Cię w świat stomatologii cyfrowej już dziś

 

2 WYKŁADOWCÓW
 WYKŁADY + PRAKTYKA

ŁASK / 09-10.02.2018 / KORONY I MOST ONE VISIT DENTISTRY

Kolejność: dzień teorii i dzień praktyki, pozwoli w pełni zrozumieć i przyswoić wszystkie zagadnienia; niewielkie grupy szkoleniowe umożliwią czynne uczestnictwo w problemach opisanych w temacie szkoleń, znalezienie odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie; a miejsce i sposób organizacji szkolenia da możliwość odpoczęcia i zrelaksowania się w te jakże intensywne naukowo dni.


Wojeciech Grzebieluch
Katarzyna Buss-Maleszka
Days
Hours
Minutes
Seconds

24-25 Listopada 2017

Endoprotetyka jednowizytowa

Endoprotetyka to nie tylko wkład koronowo -korzeniowy i korona. Istnieje sprawdzona mało inwazyjna metoda rekonstrukcji - monolityczna odbudowa typu endo. Pokażemy Ci jak to zrobić z ceramiki, na jednej wizycie, bez wycisku, prowizorium i bez oczekiwania.Metoda jest oparta na dowodach naukowych. Dodatkowo poznasz jak zaplanować cyfrowo leczenie endodontyczne na podstawie CBCT.

2018

Korony i mosty

Cyfrowe protokoły postępowania. Od planowanie do wykonania w czasie jednej wizyty koron i mostów wraz ze zmianą OCLUSAL VERTICAL DIMENSIONS

2018

Licówki w jeden dzień

Od Smile Design przez mock-up do cementowania. Optymalizacja leczenia protetycznego estetycznego. Wykonaj zmianę uśmiechu w protokole ONE VISIT DENTISTRY i daj swoim pacjentom Hollywood smile w jeden dzień

2018

Minimalnie inwazyjna implantologia

Protokół prostępowania podczas planowania leczenia implanroprotetycznego z wykorzystaniem szablonów. Korony na implantach na jednej wizycie.

2018

Face to face

Spotkanie z wykładowcą w indywidualnym czasie wraz z możliwością przyjęcia swojego pacjenta.