" Uśmiech wędruje daleko " - James Joyce


Niewielu z nas zdaje sobie sprawę ile w naszym życiu znaczy piękny uśmiech. Obdarzamy nim kochaną osobę - dając go w prezencie, maskujemy nim zdenerwowanie, czy wreszcie, jak twierdzą psychologowie, sami poprawiamy sobie nim nastrój. Ale co kiedy nasze zęby nie wyglądają korzystnie? Czy to oznacza, że mamy zrezygnować z tych wszystkich momentów? My wiemy, a Wy utwierdzacie nas w tym, że nie. Powiedzieć, że dziś stomatolog leczy nie tylko zęby ale i duszę, to nic nie powiedzieć. Więc jeśli myślisz, że tylko wielkie gwiazdy i celebryci mają dostęp do wymarzonego uśmiechu, to spójrz na metamorfozy, które już u nas się dokonały. Mamy się czym pochwalić i za co podziękować, bo ci, którzy otrzymali nowy uśmiech, za każdym razem, uzmysławiają nam jak bardzo zmieniło się ich życie i jak my mogliśmy dołożyć do tego naszą cegiełkę.

Metamorfozy

Wszystkie zdjęcia poniżej przedstawiają prace wykonane w naszej klinice, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologi i z maksymalnym ograniczeniem czasu wykonania (często czas ten to jeden dzień).

Feature Media

IPS EMPRESS

Korony IPS EMPRESS wykonane na  jednej wizycie w naszym gabinecie

Feature Media

IPS  EMPRESS

Korony empress i most tymczasowy Telio  na czas gojenia po zabiegu chirurgicznym. Praca wykonana na jednej wizycie.

Feature Media

eMAX

Korony eMAX na zęby po urazie w dzieciństwie. Praca wykonana na jednej wizycie w naszym gabinecie dzięki własnemu laboratorium.

Feature Media

IPS  EMPRESS

Wymiana wypełnień kompozytowych z powierzchni policzkowych na licówki IPS EMPRESS. 

Feature Media

eMAX

Korony pełnoceramiczne eMAX wykonane na zębach  przednich- jedynki-  dopasowane kolorystycznie do własnych tkanek

Feature Media

eMAX

Korony eMAX na bardzo starte powierzchnie zębów. Odtworzenie prawidłowego zgryzu. Praca uzupełniona o protezę szkieletową w odcinku bocznym,

Feature Media

IPS EMPRESS

Licówki i korony IPS EMPRESS wraz z uzupełnieniem ruchomym protezą szkieletową. Całkowita rekonstrukcja zwarcia

Feature Media

eMAX

Całkowita rekonstrukcja na własnych zębach i implantach . Wymiana protezy ruchomej na pracę stałą, nie wyjmowaną

Feature Media

Korony Empress

Wymiana starej korony metalowej i  naprawa startych zębów za pomocą korona EMPRESS w systemie  CAD/CAM one visit dentistry

Feature Media

Licówki Empress

Całkowita rekonstrukcja polegająca na wymianie starych kompozytów na nowe licówki. Praca w systemie korony w jeden dzień

Feature Media

Mosty eMAX

Wymiana protezy ruchomej na mosty pełnoceramiczne wykonane z ceramiki eMAX. One visit dentistry- mosty i korony w jeden dzień.

Feature Media

Protezy  ruchome

Całkowita rekonstrukcja polegająca na wykonaniu protez ruchomych

 

Czy brakuje Ci uśmiechu na co dzień ?

Your image

Projektowanie uśmiechu

Do projektu uśmiechu przykładamy dużo uwagi. Dzięki temu efekt końcowy jest zawsze taki jak zaplanowaliśmy wspólnie z pacjentem.To nasza pasja. Przekonaj się sam.