Dlaczego DIGITAL SMILE DESIGN?

Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu już na drugiej wizycie wiemy jaki będzie efekt końcowy planowanego leczenia. Dokładana analiza uśmiechu pozwala nam indywidualnie dopasować uśmiech do twarzy i oczekiwań Pacjentów. Planowanie przebiega w trzech etapach.

Konsutacja DSD

Na pierwszej wizycie Pacjenta doładnie zbieramy wywiad medyczny. Wykonujemy badanie podstawowe oraz radiologiczne panoramiczne  i tomograficzne. Pobieramy wyciski orientacyjne. Pacjent ma wykonane cykl zdjęć w naszym foto studio niezbędne do dokładnej analizy i planu leczenia

Analiza 

W okresie pomiędzy wizytami lekarz dokładanie analizuje każdy przypadek indywidualnie i na tej podstawie przygotowuje symulacje woskową nowego uśmiechu. Dzięki temu można przygotować skrojony na miarę plan leczenia dostosowany do możliwości leczniczych u danego Pacjenta.

Symulacja DSD

Na drugim spotkaniu lekarz "przymierza" nowy uśmiech bez pośrednio w ustach pacjenta. Następnie wykonana jest kolejna sesja zdjęciowa celem porównania nowego i starego uśmiechu. Dzięki takiemu postępowaniu Pacjent wie jakiego efektu końcowego może się spodziewać.