lek. dent. Aleksandra Chlebicz
Specjalistka stomatologii dziecięcej, leczenie zachowawcze dorosłych, endodoncja oraz stomatologia estetyczna
Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2023 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Zajmuje się kompleksowym leczeniem dzieci w każdym wieku, stosuje sedację wziewną oraz znieczulenie komputerowe. Zwraca szczególną uwagę na profilaktykę próchnicy, w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Dba o przyjemną atmosferę w gabinecie, tak aby najmłodsi czuli się komfortowo i bezpiecznie.
Na co dzień zajmuje się także leczeniem zachowawczym osób dorosłych.
Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, w wolnym czasie uwielbiam pracę w moim ogrodzie.
![]() |
![]() |
Zobacz certyfikaty naszego eksperta
Przeczytaj także porady naszych eksperów
Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było sobie wyobrazić rekonstrukcję protetyczną, której użytkowanie wiernie naśladowałoby naturalne uzębienie. Stosowane wówczas odbudowy dobrze odgrywały swoją rolę, jednakże wyróżniały […]
Co warto wiedzieć o wybielaniu nakładkowym? Czy to dobra metoda rozjaśnienia zębów? W jaki sposób przebiega? Jakie są jej mocne i słabe strony? Na czym polega wybielanie nakładkowe? Wybielanie […]
Dentylion
wysoko oceniany dentysta
Katarzyna Wartalska
2025-08-21T13:11:44+0000
Byliśmy w tej klinice na wyrwaniu mleczaków i jestem zachwycona! 🌸 Podejście do dziecka – rewelacyjne, pełen... spokój, cierpliwość i uśmiech. Mała od razu poczuła się bezpiecznie, a różowe okulary na fotelu sprawiły, że cała wizyta była wręcz atrakcją, a nie stresującym przeżyciem. Zabieg przebiegł szybko i bez problemów. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi – na pewno będziemy wracać!read more
Gosia Chojnacka
2024-07-05T15:24:18+0000
Wspaniała Klinika👍🏻Przesympatyczne i pełne empatii dla pacjenta Panie z Rejestracji🌹.BARDZO DZIĘKUJĘ Panu... Doktorowi Maciejowi Zielińskiemu za zaangażowanie i okazane serce wkładane w każdy element Pana pracy, profesjonalizm oraz ogromną życzliwość ,cierpliwość i troskliwą opiekę medyczną.DZIĘKUJĘ❤️❤️❤️
Wdzięczna pacjentka ze Zduńskiej Woli😁
Jolanta.read more
Marcin Skiba
2024-06-20T12:24:20+0000
Klinika ma w sobie wszystko to, co lubię! Jest turbo punktualna, co jest ważne dla ludzi *wyrywających* się pracy... na szybkie borowanko. Do tego plan leczenia jest ustalany z dużym wyprzedzeniem razem z informacją co i ile będzie kosztowało. Obsługa też na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!read more
Agnieszka Kowalczyk
2023-01-20T17:05:34+0000
Miła, fachowa obsługa. Serdeczne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!










